Citatet më të bukura të yjeve rreth bukurisë

Sikurse të gjithë ne, edhe personalitetet e famshme janë subjekt i paragjykimeve kur bëhet fjalë për pamjen fizike. Disa, siç është këngëtarja Demi Lovato,...

Ja si lazdrohet Leonora Jakupi (Foto)

Leonora Jakupi si duket pranverën e ka filluar me një disponim mjaftë të mirë, shkruan Kosovarja. Ajo është e mbushur plotë lumturi e pozitivistet, të...

Dafina i ‘rrit’ buzët përsëri! (Foto)

Këngëtarja Dafina Zeqiri njihet si një nga këngëtaret me operacione plastike.   Për të është shkruar se ka fryrë buzët, gjoksin dhe mollëzat dhe ka drejtuar...

Andrra i ka disa fjalë për Sinanin (Foto)

Dashuria e tyre duket se po rritet çdo ditë e më shumë. Andrra Destani ka publikuar një fotografi në Instastory ku shihet se është një...

Era Istrefi largohet nga e kuqja, vjen me një pamje të re

Këngëtarja kosovare, Era Istrefi ka ndryshuar pamjen e saj duke u larguar nga e kuqja për të dhënë flokëve nuancë gri. Pasi u bë...

Emisioni i Labit dyfish më pak shikueshmëri se sa i Bleronës së 21-shit (Video)

U bë shumë zhurmë për emisionin e ri të Labinot Gashit. Ky i fundit nisi një epokë të re në televizionin KTV me emisionin ‘1...

Vlera e lartë e fustanit që veshi Arbana në natën e parë të BBA9...

Arbana Osmani jo më kot cilësohet si njëra ndër moderatoret më të dashura shqiptare.   E bukur, e talentuar dhe me shumë stil ajo i mungoi...

Genta Ismajli bën set fotografik topless

Këngëtarja Genta Ismajli, e ftuar në emisionin Prive në Kosovë ka treguar se po bën një set fotografik, ku do të përfshihen edhe foto...

Nga ky person ka trashëguar bukurinë Leonora Jakupi (Foto)

Leonora është njëra ndër këngëtaret më të njohura kosovare, e cila njihet jo vetëm për zërin, por edhe për bukurinë.   E këtë bukuri duket se...

Pse Dafina e ka marrë emrin nusja e estradës

Dafina Zeqiri po përpiqet të bëjë famë ndërkombëtare dhe për këtë gjë ajo është duke punuar që moti, që kur ka filluar të jetoj...

Postimet e fundit

Reklama juaj ketu!