E hënë , Shkurt 27 2017

Arsyet se pse po ikin boksierët nga Kosova (VIDEO)

Naser Shala është boksieri që e nisi i pari largimin nga Kosova për të kërkuar kushte më të mira në shtetet e perëndimit, njofton Klan Kosova.

Për të njëjtat arsye vendlindjen e braktisi më pas edhe Armend Xhoxhaj.

E këtij të fundit do ti bashkohet edhe Gazmend Gashi. Por në federatë kanë një shpjegim për këtë fenomen.

Kronikë nga Naim Selmani.

E lexuat kete?

Serbia në panikë: Zaev u premtoi shqiptarëve që do ta padisë Serbinë për gjenocid?

Negociatat mes socialdemokratëve maqedonas me Zaevin në Krye dhe shqiptarëve me Ali Ahmetin në krye …